stavební a developerská společnost

Úvodní stránka >

Nové byty Olomouc – Rezidenční park Švýcarská

Představujeme Vám projekt „Rezidenční park Švýcarská, který je zasazen do dynamicky se rozvíjející lokality Olomouce Nových Sadů, sousedící s novým obchodním centrem Šantovka a městským parkem. Do centra města je to pár minut, přesto rezidenční park stojí stranou městského ruchu.“. Ateliér A2 Architekti, ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století. Spojením nejlepších vlastností z různých již osvědčených modelů městského bydlení tak vzniká vyvážené řešení. Více informací na www.svycarska.cz.


U Kavalerie - Ordinace na prodej

Nabízené nebytové prostory mají od 63 do 136 m2 nabízejí komerční využití především jako lékařské ordinace. Developer je připraven přizpůsobit finální řešení komerčních jednotek dle individuálních přání klienta. Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. Z budoucích záměrů v sousedství projektu je nutné zmínit realizaci parku s lávkou pro pěší podél toku řeky Moravy, který má být vybudován v rámci protipovodňových opatření. Více informací na www.ukavalerie.cz.


Byty a nebytové prostory Olomouc - Horní Lán

II. etapa výstavby v lokalitě Olomouc – Horní Lán navazuje na úspěšně ukončenou I. etapu. Kromě 21 bytových jednotek určených k prodeji je předmětem projektu také nájemní objekt určený pro obchod a služby, jehož investorem je naše dceřiná společnost Nákupní galerie EG CENTRUM, s.r.o. Bližší informace o výstavbě bytů a nebytových prostor na www.hornilan.cz.


Zahrady Olomouc

Exkluzivní prodej pozemků pro individuální výstavbu rodinných domků v Olomouci – Slavoníně, lokalita Zahrady. Nabízíme parcely o velikosti 490 m2, které jsou určeny peo výstavbu RD podle individuálních projektů. Dále nabízíme volné parcely o velikosti od 337 m2, které jsou určeny pro plánovanou výstavbu atriových rodinných domů ( řada E a F ). Parcely se nachází v klidném místě, ve 2.řadě od komunikace ulice Rudolfa Smahela.


Mise společnostiJaký je náš smysl podnikání?

Společnost EUROGEMA CZ, a. s., hodlá realizovat projekty respektující region jakožto prostor k životu se všemi jeho kulturními, ekologickými, ekonomickými, demografickými, historickými, sociálními vazbami a vztahy. Snahou je přinášet projekty šetrné, ohleduplné k tomuto prostoru s cílem zvýšit kvalitu života v něm, dále pak zajistit vysoký pracovní a životní standard pracovníků společnosti a trvale budovat vysokou úroveň firemní kultury.

 

Nově otevřené klientské centrum

Horní lán 1328/6
779 00 Olomouc
Tel: 725 350 350

klientskecentrum@eurogema.cz

 

Jsme na Facebooku

FACEBOOK

Sledujte naše aktuální akce


 

Speciální zakládání CFA, VÚIS, FRANKI

Jednou z našich hlavních činností je speciální zakládání staveb, které provádíme po celé České republice i na Slovensku.

Kontakt

EUROGEMA CZ, a.s.
Blanická 917/19
772 00 Olomouc

sekretariát
tel.: 585 238 511
fax: 585 221 097
eurogema@eurogema.cz