stavební a developerská společnost

Úvodní stránka >

Olomouc Rezidenční park Švýcarská - I., II. a III. etapa

Rezidenční park Švýcarská je zasazen do dynamicky se rozvíjející lokality Olomouce Nových Sadů, sousedí s novým obchodním centrem Šantovka a městským parkem. Do centra města je to pár minut, přesto rezidenční park stojí stranou městského ruchu. Ateliér A2 Architekti ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století. Koncem roku 2015 byla dokončena první etapa projektu (3 bytové domy) a současně se rozběhla výstavba druhé etapy (3 bytové domy), která pokračovala i v roce 2016. V roce 2016 probíhaly souběžně s výstavbou druhé etapy i přípravné práce spojené s výstavbou třetí etapy. Více informací na www.svycarska.cz nebo na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Olomouc - Horní Lán III. a IV. etapa

Polyfunkční objekt v lokalitě Horní Lán Olomouc – III. etapa, který byl dokončen na začátku roku 2016 a byl celý vyprodán dlouho dopředu, navázal na úspěchy předchozích etap výstavby v této lokalitě (STAVBA ROKU 2010 OLOMOUCKÉHO KRAJE). Projekt nabídl 39 bytových jednotek 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o výměrách od 28 do 101m2 a 9 komerčních jednotek, které mají samostatné vstupy a výlohy orientované do ulice (možnost využít jako prodejny, služby i ordinace). Bonusem je možnost zakoupit si zabezpečené venkovní parkovací stání (oplocený areál s příjezdovou bránou). V roce 2016 byly zahájeny přípravné práce na projektu Horní Lán Olomouc - IV. etapa, který nabízí 17 bytových a 6 komerčních jednotek. Více informací na www.hornilan.cz nebo na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Zahrady Olomouc

Exkluzivní prodej pozemků pro individuální výstavbu rodinných domků v Olomouci – Slavoníně, lokalita Zahrady. Nabízíme parcely o velikosti 490 m2, které jsou určeny peo výstavbu RD podle individuálních projektů.

Dále nabízíme volné parcely o velikosti od 337 m2, které jsou určeny pro plánovanou výstavbu atriových rodinných domů (řada E a F), která bude zahájena v roce 2017.


Olomouc U Kavalerie - nebytové prostory na prodej

Nebytové prostory mají od 63 do 136 m2 a nabízejí komerční využití především jako lékařské ordinace. Developer je připraven přizpůsobit finální řešení komerčních jednotek dle individuálních přání klienta. Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. V roce 2015 byla polovina nabízených prostor prodána nebo pronajata (zubní ordinace, gynekologie). Více informací na www.ukavalerie.cz nebo na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Olomouc Arbesova - rodinné domy

24 RD projektu Arbesova bylo navrženo a postaveno podle technologií používaných ve výstavbě pasivních a energeticky úsporných staveb (tepelné čerpadlo vzduch-voda, tepelné čepadlo vzduch-vzduch, teplovzdušné vytápění, teplovodní vytápění, solární panely, rekuperační větrání). Domy jsou postaveny ve třech uličních řadách ve čtyřech kategoriích (A exclusive, B exclusive, B economy, C economy). Řada EXCLUSIVE je postavana v energetické třídě A. V roce 2015 a 2016 proběhla dostavba a doprodej domů tohoto projektu.


Starší projekty viz Výroční zprávy 2012 - 2015


Mise společnostiJaký je náš smysl podnikání?

Společnost EUROGEMA CZ, a. s., hodlá realizovat projekty respektující region jakožto prostor k životu se všemi jeho kulturními, ekologickými, ekonomickými, demografickými, historickými, sociálními vazbami a vztahy. Snahou je přinášet projekty šetrné, ohleduplné k tomuto prostoru s cílem zvýšit kvalitu života v něm, dále pak zajistit vysoký pracovní a životní standard pracovníků společnosti a trvale budovat vysokou úroveň firemní kultury.

 

Nově otevřené klientské centrum

Horní lán 1328/6
779 00 Olomouc
Tel: 725 350 350

klientskecentrum@eurogema.cz

 

Jsme na Facebooku

FACEBOOK

Sledujte naše aktuální akce


 

Speciální zakládání CFA

Jednou z našich hlavních činností je speciální zakládání staveb, které provádíme po celé České republice i na Slovensku.

Kontakt

EUROGEMA CZ, a.s.
Blanická 917/19
772 00 Olomouc

sekretariát
tel.: 585 238 511
fax: 585 221 097
eurogema@eurogema.cz