stavební a developerská společnost

Úvodní stránka >

Olomouc Rezidenční park Švýcarská - I., II. a III. etapa

Rezidenční park Švýcarská je zasazen do dynamicky se rozvíjející části města Olomouce. Rozvoj reprezentuje zejména obchodní centrum Šantovka a nová tramvajová trať spojující střed města s jedním z největších olomouckých sídlišť ve čtvrti Povel a Nové Sady. Blízkost městských parků umožňuje aktivní odpočinek a relaxaci stranou městského ruchu. Ateliér A2 Architekti ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století.

Projekt byl rozdělen do tří etap. První etapa projektu (3 bytové domy) započala v dubnu 2014 a byla ukončena v prosinci 2015. V polovině roku 2015 probíhala současně s dokončováním první etapy i výstavba druhé etapy (3 bytové domy), která byla dokončena v květnu 2017. V listopadu roku 2016 započala souběžně s výstavbou druhé etapy i výstavba třetí etapy (4 bytové domy), její dokončení je plánováno na začátek roku 2019. Více informací na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Olomouc - Horní Lán IV. etapa

V červnu 2017 byla zahájena výstavba projektu Horní lán Olomouc – IV. Etapa (1 bytový dům). Projekt navázal na úspěchy předchozích etap výstavby (Stavba roku Olomouckého kraje 2010) a stát se plnohodnotnou součástí celé lokality. Nabízí 17 bytových jednotek 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk a 4 + kk o výměrách od 28 m2 do 96 m2 a 6 komerčních jednotek, které mají samostatné vstupy a výlohy orientované do ulice (možnost využití jako prodejny, služby i ordinace). Bonusem je možnost zakoupit si parkovací stání. Projekt byl dokončen koncem roku 2018. Více informací na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Zahrady Olomouc


V dubnu 2017 byla v rámci projektu „Zahrady Olomouc“ zahájena výstavba dvanácti jednopodlažních atriových rodinných domů v Olomouci – Slavoníně. Realizace projektu pokračovala i v roce 2018. Renomovaný architekt navrhl domy tak, aby zajišťovaly komfortní rodinné bydlení v rámci jednoho obytného podlaží a vyvolávaly pocit bezpečí a soukromí na vlastním pozemku s terasou a zelenou plochou. Slunné atrium spojené prosklenými stěnami s domem tvoří venkovní obytnou plochu, kterou může majitel domu využívat téměř po celý rok. Cely komplex leží v klidné lokalitě s výbornou dostupností (napojení na dálnici do Prostějova, Brna a Ostravy) a veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, městská hromadná doprava a další potřebné zázemí charakteristické pro život ve městě). Domy se staví ve dvou variantách pracovně označených jako A a B.

Rodinný dům 4+KK – pracovně označený jako typ A má půdorys ve tvaru písmene L na pozemku širokém 15,75 metrů a dlouhém 21,40 metrů. Toto uspořádání vytváří chráněné vnitřní zákoutí s terasou, která v létě rozšiřuje obytnou plochu domu. Plocha zastavěná domem je 165 m2, užitná plocha místností je 124 m2. Součástí standartního vybavení je zhotovení základů pro dvojgaráž, která se dá dodatečně postavit. Třída energetické náročnosti A – mimořádně úsporná budova. Nabídková cena za kompletní dodávku „na klíč“ je od 8,25 mil. Kč.

Rodinný dům 4+KK – pracovně označený jako typ B má pravidelný půdorys tvaru obdélníku na pozemku širokém 17,00 metrů a dlouhém 24,60 metrů. Toto uspořádání vytváří chráněné vnitřní zákoutí s terasou, která v létě rozšiřuje obytnou plochu domu. Díky tomuto tvaru a vzájemnému posunutí domů se sousedé navzájem neruší. Plocha zastavěná domem je 161 m2, užitná plocha místností je 124 m2. Součástí standartního vybavení je zhotovení základů pro dvojgaráž, která se dá dodatečně postavit. Třída energetické náročnosti B – velmi úsporná budova. Nabídková cena za kompletní dodávku „na klíč“ je od 8,95 mil Kč.

Konstrukčně jsou domy řešeny jako zděné z keramických bloků, fasáda je zateplená vnějším kontaktním zateplovacím systémem (EPS 140 mm), železobetonová stropní deska, sádrokartonové stropní podhledy, jednoplášťová plochá střecha. Výplně otvorů s plastovými trojskly. Vytápění je řešeno podlahovým topením, zdrojem tepla je švédské tepelné čerpadlo, domy mají standardně komín, který umožní vytápění krbem. Centrální větrání zajistí rekuperační jednotka.

Součásti projektu „Zahrady Olomouc“ je exkluzivní prodej pozemků pro individuální výstavbu rodinných domků ve stejné lokalitě.

Více informací na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Olomouc U Kavalerie - nebytové prostory na prodej

Nebytové prostory mají od 63 do 136 m2 a nabízejí komerční využití. Developer je připraven přizpůsobit finální řešení komerčních jednotek dle individuálních přání klienta. Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. V roce 2015 byla polovina nabízených prostor prodána nebo pronajata (zubní ordinace, gynekologie). Více informací na www.ukavalerie.cz nebo na www.eurogema.cz realitní a klientská část.


Starší projekty viz Výroční zprávy 2012 - 2016


Mise společnostiJaký je náš smysl podnikání?

Společnost EUROGEMA CZ, a. s., hodlá realizovat projekty respektující region jakožto prostor k životu se všemi jeho kulturními, ekologickými, ekonomickými, demografickými, historickými, sociálními vazbami a vztahy. Snahou je přinášet projekty šetrné, ohleduplné k tomuto prostoru s cílem zvýšit kvalitu života v něm, dále pak zajistit vysoký pracovní a životní standard pracovníků společnosti a trvale budovat vysokou úroveň firemní kultury.

 

Jsme na Facebooku

FACEBOOK

Sledujte naše aktuální akce


 

Speciální zakládání CFA

Jednou z našich hlavních činností je speciální zakládání staveb, které provádíme po celé České republice i na Slovensku.

Kontakt

EUROGEMA CZ, a.s.
Blanická 917/19
772 00 Olomouc

sekretariát
tel.: 725 560 970
eurogema@eurogema.cz