stavební a developerská společnost

Úvodní stránka >

Management, kontaktní údaje

Sídlo společnosti:


EUROGEMA CZ, a.s.
Blanická 917/19, 772 00 Olomouc
IČ: 26801001
DIČ: CZ26801001
e-mail: eurogema@eurogema.cz
web: www.eurogema.cz

Datová schránka: jypcefm

Generální ředitel:

Ing. Milan Válek

Obchodní ředitel:

Ing. Jindřich Nemrava
tel.: 602 794 009
e.mail: obchod@eurogema.cz

Sekretariát generálního a obchodního ředitele:

Aneta Heroldová
tel.: 725 560 970
e.mail: heroldova@eurogema.cz

Představitel managmentu pro dceřinné společnosti EG CITY, Eg projekt Horní lán a eg projekt Smetanovy sady

Mgr. Ing. Roman Válek
e.mail: valekr@eurogema.cz

Úsek prodeje domů a bytů:
Klientské centrum: Horní lán 1328/6, 772 00 Olomouc
tel.: 725 350 350
e.mail: klientskecentrum@eurogema.cz

Mgr. David Zaoral
tel.: 728 464 644
e.mail: zaoral@eurogema.cz

Ing. Michal Richtr
tel.: 602 561 364
e.mail: richtr@eurogema.cz

Úsek provádění pozemních staveb - divize 1:

Bc. David Schneider
tel.: 601 584 268
e.mail: schneider@eurogema.cz

Patrik Šuba
Tel.: 725 912 896
e.mail: suba@eurogema.cz

Ing. Jan Železný
tel: 602 790 806
e.mail: zelezny@eurogema.cz

Reklamační technik:
Roman Grus
tel: 606 732 621
e.mail: reklamace@eurogema.cz

Úsek provádění pozemních staveb - divize 2:

Ing. Jiří Novák
tel.: 725 808 343
e.mail: novak@eurogema.cz

Úsek speciálního zakládání:

Vedoucí úseku:
Ing. David Pospíšil
tel: 725 100 353
e.mail: pospisil@eurogema.cz

Obchod a příprava:
Denisa Čechová
tel: 606 666 198
e.mail: cechova@eurogema.cz

e.mail: piloty@eurogema.cz


Ekonomický úsek:
Ing. Marie Kissová
tel.: 585 238 516
e.mail: kissova@eurogema.cz

Personální a mzdový úsek:
Ing. Jana Skalická
tel.: 721 206 100
e.mail: skalickaj@eurogema.cz

Oddělení informatiky:
e.mail: informatika@eurogema.cz

Areál Blatec:
Blatec 129, Olomouc
tel: 585 961 301
e.mail: blatec@eurogema.cz

Petr Nemrava
tel.: 602 495 394
e.mail: nemravap@eurogema.cz

Radek Barták
tel.: 721 530 032
e.mail: bartak@eurogema.cz