stavební a developerská společnost

Úvodní stránka >

Development, příprava investičních projektů

Úsek investičních projektů a realit zajišťuje realitní, inženýrskou a projektovou činnost nejen pro vlastní investiční projekty.

Naši zákazníci

Vlastníci nemovitostí, kteří chtějí prodat bez starostí

První možností vlastníků pozemků a budov určených k rekonstrukci, kteří nemají zájem tyto nemovitosti sami užívat, bývá prodej bez zbytečných starostí. V případech, kdy je možné reálně uvažovat s budoucí výstavbou či rekonstrukcí, jsme připraveni připravit nabídku k okamžitému či budoucímu odkupu (v závislosti na aktuální výši volných investičních prostředků). Bezpečný převod prostřednictvím advokátní či notářské úschovy je pro nás samozřejmostí.

Investoři, kteří chtějí svou nemovitost před prodejem maximálně zhodnotit

Další možností vlastníků pozemků a budov určených k rekonstrukci (nepočítáme-li možnost nechat nemovitost ladem a doufat v její dostatečné budoucí zhodnocení převyšující pravidelné náklady na údržbu a inflaci) je aktivní snaha o zhodnocení nemovitosti (dohoda s vlastníky sousedních pozemků, příprava inženýrských sítí a příjezdové komunikace, rozparcelování, zpracování architektonické studie výstavby či rekonstrukce, získání územního rozhodnutí a získání kupců). Bez silného partnera disponujícím odbornými znalostmi, praktickými zkušenostmi a finančními zdroji nemusí ani několik let dřiny vést k úspěchu. Naší prací je posoudit rizika hned na začátku. Pokud po tomto posouzení nabídneme další spolupráci, pak jsme přesvědčeni o tom, že na konci bude investiční úspěch a spokojenost nejen naše, ale zejména kupců zhodnocených nemovitostí i jejich původního vlastníka.

Geografické pokrytí

  • Příprava projektů: Olomoucko, Jeseníky – údolí Desné
  • Výkup nemovitostí: Olomoucký region

  Kontaktní osobatel.: 728 464 644
eurogema@eurogema.cz

Kde nás najdete?

EUROGEMA CZ, a.s.
Blanická 917/19
772 00 Olomouc

Ukázat na Mapy.cz